Viedrisinājumi iekļaujošai augstākajai izglītībai

2023. gada 28. – 29. marts, Liepāja, Latvija

 

  1. gada 28.-29. martā Liepājā tiks organizēts starptautisks zinātnes pasākums “Viedrisinājumi iekļaujošai augstākajai izglītībai”. Šajā pasākumā pulcēsies augstākās izglītības iestāžu un zinātnisko organizāciju pārstāvji no Eiropas un citām pasaules valstīm.

Pasākuma mērķis ir nodrošināt divu dienu informatīvu platformu diskusijām par mainīgajām tendencēm un zinātniskajiem pētījumiem asistīvo jeb palīgtehnoloģiju jomā kopsakarībā ar to piekļūstamības nodrošinājumu sociālajā vidē. Pasākumā piedalīsies zinātnieki, produktu izstrādātāji un asistīvo tehnoloģiju lietotāji. Turklāt pasākuma viesiem būs nodrošināta iespēja iepazīties un iegūt neierobežotu pieeju digitālajam asistīvajam instrumentam, kas izstrādāts Liepājas Universitātes Erasmus+  partnerības projekta Viedrisinājumi iekļaujošai augstākajai izglītībai studentiem ar īpašām vajadzībām” ietvaros.

Pasākuma norises vieta – koncertzāle “Lielais dzintars” (Radio iela 8, Liepāja, Latvija). Pasākumā iespējams piedalīties klātienē vai tiešsaistē.

DALĪBA PASĀKUMĀ IR BEZ MAKSAS. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.

Visiem pasākuma viesiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas nakšņot viesnīcā “Līva” (Lielā iela 11, Liepāja, Latvija). Tiks nodrošinātas arī pusdienas un kafijas/tējas pauzes.

Reģistrācija dalībai pasākumā ir obligāta visiem – gan klātienes, gan tiešsaistes dalībniekiem.

Reģistrācijas veidlapa šeit: https://forms.office.com/e/XH7jd2krg4

Reģistrēties iespējams LĪDZ 31.01.2023.

 

Pasākuma programmu var lejupielādēt ŠEIT

 

Lai sazinātos ar mums, lūdzu, sūtiet e-pastu uz: sssd-he.erasmus@liepu.edu.lv

 

 

Pasākumu finansē Erasmus+ programmas partnerības projekts “Smart Solutions for the Inclusion of Students with Disabilities in Higher Education” (Nr. 2020-1-LV01-KA203-077455).